| V_9981 a întrebat:

As vrea sa-mi fac cont pe facebook

Ma cheama Laura si m-am gandit la un nume : Laura Abcpuncthee hee

Vreau niste nume de genul asta

Multumesc

Fuundabig grin

Răspuns Câştigător
| MiHaI a răspuns:

Katalin02 ma dispreri pe mine de acum m-am uitat pe raspunsurile tale si esti varza vezi-ti frate de treaba si nu mai comenta la orice intrebare fata a intrebat de niste nume da uh...

4 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Laura toanchina

| Katalin02 a răspuns:

Iti zic eu Laura Andresanwinking sa vezi prieteni ce iti faci ca te confunda lumea cu starleta porno happy Daca o sa ne intalnim vreodata pe strada sa vezi palma ce iti dau cu tot cu fb-u tau si numele tau straight face bah sunteti penibile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! laura_yo

doar_laura

lauramwa

justlaura

lovelaura

gesturi_fitze_si_tupeu_asta_e_talentul_meu

oups_eroare

lauravilgulitza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine iti pui numele de familie. Nu te mai chinui cu tot felul de prostii.