| ancagirl a întrebat:

As vrea sa stiu ce este mai bine sa porti bustiera sau sutien?

Răspuns Câştigător
| MrsDraguttza a răspuns:

Eu personal port bustiera
Sustine sanii si ti modeleaza
Nu ma astept sa imi dai funda pentru atat deci uite cateva detalii

http://www.info-ghid.com/......ime-s.html

Desi poate ca fetele vor sa poarte sutien, sanii se vor lasa si in plus bustiera protejeaza sanii si sa nu se vada sfarcurile
Scz de expresie

1 răspuns:
| anonimgirl98 a răspuns:

Pai depinde cat de dezvoltat iti este pieptul. Bustiera e mai mult recomandata pentru ora de sport, sutienul pentru o tinuta eleganta..Normal ca daca ai sanii mai voluminosi o sa porti sutien, doar ca nu este bine sa ii porti tot timpul, ca sa nu ti se lase.Eu port bustierabig grin