| andre23 a întrebat:

As vrea sa stiu ce parere aveti despre tunsorile bob. Se mai poarta? Eu am fost tunsa asa de ceva timp, acum am parul mai lung, dar m-am cam plictisit de el si vreau din nou bob. Ce parere aveti? Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Se mai poarta. vad multe fete tunse asa. si eu tot bob sunt. deci tunde-te. dar poate vrei asimetric, un breton drept sau pe o parte dragut, nah sa nu fie chiar simplu.

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Si eu am avut parul bob, dar acum imi este lung si mi s`a facut ondulat la varfuri (ma bucur ca nu imi mai e bob).

---> Acum parul bob nu prea mai este la moda! Mai bine ti-ai lasa parul lung (si intins cu placa sau sa-ti faci bucle).

---> Asta e parerea mea!
---> Numai bine! puppy dog eyes

| mona a răspuns:

Se poarta ce iti place si ce iti sta bine

| CoquineNoire a răspuns:

Bobul nu se va demoda niciodata.
daca iti sta bine si te avantajeaza, de ce nu?

| cherrybomb a răspuns:

Se poarta

| Blondda a răspuns:

Eu una urasc tunsoarea asta. Toata lumea o avea inainte. Fii mai originala.happy

| unsiNkable a răspuns:

Nu stiu ce sa zic...eu pana la inceputul acestei veri am fost tunsa bob o perioada lunga de timp, dar acum m`am tuns altfel pentru. ca am auzit ca nu se mai poarta bob.
Dar e important sa te tunzi asa cum iti sta tie bine, nu cum se poarta!winking