| ViPerXDs a întrebat:

am 14 ani sunt rocker si as vrea sa imi las parul lung,adica plete,dar vreau sa stiu daca trebuie sa ma duc la frizer sa imi dea o forma, si in cat timp parul imi va ajunge la umeri, vreau raspunsuri serioase pentru ca pe cele ironizante nu o sa le bag in seamawinking mersi. anticipat

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

1. Da, ar fi bine sa te duci. Nu zice nimeni ca trebuie dar ar fi mai bine asa.
2. Depinde de cat de repede creste.O sa vezi atunci cand o sa ajunga. Scuze!
3. Am lasat asta la final... imi pare rau sa-ti spun asta dar ai avea si niste motive pentru care nu ar fi indicat sa faci asta.

a. Lumea o sa te considere un ciudat. Multi o sa te evite. Crede-ma, si eu ascult rock dar e mai bine s-o pastrezi pentru tine. Pletele nu te fac mai cool.

b. S-ar putea sa nu-ti dea voie cu parul lung la scoala. *daca esti la o scoala cu un anumit prestigiu*

Bafta!

| ViPerXDs explică (pentru RainmakerX):

Nu imi pasa ce cred alti despre mine, am o gramada prieteni care au plete si care au voie la scoala, si nu vreau sa fiu "cool", asta simt, asta vreau sa fac happy, mersi pentru raspuns.

| RainmakerX a răspuns (pentru ViPerXDs):

Ok atunciwinking