| blonda_6663 a întrebat:

As vrea sa stiu cum as putea tasta mai silentios, dar repede. tastatura de la laptop este facuta sa fie silentioasa dar eu apas atat de tare pe taste, incat cred ca le-am cam stricat pentru ca parca nu mai sunt ca inainte. e foarte greu sa tst mai incet pentru ca simt ca abia scriu. voi cum faceti?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Singura modalitate este sa apesi fin pe taste, mai ales la laptop tastele sunt mai sensibile si raspund si la o apasare mai fina. Spun asta fiindca acasa am laptop si la birou pc, asa ca pot sa fac diferenta. Succces si numai bine!