| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca un baiat ma place. Adica se uita la mine... si privirile noastre se intersecteaza mai mereu, se plimba mereu pe langa mine, dar nu stiu, adica ne cunoastem de 4 luni si nu face nici un pas. Sunt cam confuza. Funda:**

Răspuns Câştigător
| GeorgiiUatdăfac a răspuns:

Probabil e un baiat mandru care nu vrea sa faca el primul pas. De fapt asa sunt ca mtoti baietii. Daca nu o sa faci tu acest pas o sa creada ca nu-l interesezi asa ca daca te place o sa il faca el pana la urma happy

1 răspuns:
| IMC90 a răspuns:

Si, de ce ar trebui el sa faca primul pas? Adica asa era acu 100 de ani dar sunt convins ca s-a schimbat treaba...