| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy
Imi place de un baiat din clasa cu care ma inteleg foooaaarte bine happy
As vrea sa stiu… Si el ma place?
Se intampla o gramada de chestii : imi ia penarul si alerg dupa el ca sa mi-l dea inapoi si ii mai dau cate o palma… se uita la mine in ora si cand ni se intersecteaza privirile zambim unul la celalalt… ma face sa rad in ora…
Dar totusi este ceva nelamurit… Cea mai buna prietena a mea care si ea il place pe baiatul asta mi-a spus ca baiatul asta i-a spus unei alte fete cu care nu prea interactioneaza in clasa ci poate in parc ca o place si ca vrea sa fie iubitul ei.
Ce sa fac? Ma place sau nu ma place?

FUNDA PENTRU CEL CARE MA DUMIRESTEE!

Ps: Sper ca nu v-am plictisit...

1 răspuns:
| ElenaOana15 a răspuns:

Nu poti fi niciodata sigura de sentimentele unui baiat.Probabil ca te place putin,dar ii este teama sa nu il refuzi asa ca isi incearca norocul cu alta fata laughing sau prietena ta te-a mintit pentru ca si ea il place.
Cel mai bine ar fi sa il intrebi daca te place sau nu.Ia-ti inima in dinti, imagineaza-ti ca e un simplu baiat si daca te refuza nu va fi sfarsitul lumii caci mai sunt o gramada de baieti.Dar macar incearca, vei fi foarte fericita daca iti va spune da, nu?
Incercarea moarte nu are, succes! happy