| dany3la a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva.
Mai demult( vreo 2-3 saptamani), mi-am facut unghiile cu oja roz. Da nu mi s-au uscat unghiile si a trebuit sa ma duc la toaleta. Din greseala cand am incercat usor sa-mi trag pantalonii(blugi albastii inchisi), mi-am patat cu oja.De atunci mama i-a spalat dar nu au iesit.
Se poate scoate pata sau nu?
Si daca se poate v-as multumi daca mi-ati spunebig grin

Răspuns Câştigător
| abubusd a răspuns:

Pui putina acetona pe o bucatia de vata si stergi cu griza pata de acetona; ai grija sa nu folosesti prea multa pentru ca ti se strica blogiibig grin.
Succes!

5 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! Incearca cu vanish.Succes

| Saya_1767 a răspuns:

Aha,interesant.Din cate stiu nu se poate scoate oja...

| Fluturemov a răspuns:

Buna!

Cu acetona dar trebuie sa ai grija nu da foarte mult sa nu se decoloreze blugi... big grin.

Dai o fundita? ca nu ai sp nimic in intrebare laughing

| dolly_2106 a răspuns:

Buna...nu cred ca se mai poate scoate pata.dar poti sa pui peste alceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Spune-i mamei tale sa ia Vanish... Nu stiu sigur daca se poate curata. Apropo, incearca cu acetona pe pantaloni.winking Nu stiu sigur daca merge, dar incearca. Sper ca te-am ajutat. Pa, pa.