| Suzy112 a întrebat:

am nevoie de puțin ajutor.
Deci, în timp ce am fost la piscina mi s-au pătat pantalonii scurţi de ulei de corp (blugi made in Bangladesh (nuştiu dacă o să ajute la ceva asta)), neavând nimic la îndemână, pata s-a uscat și am încercat sa o șterg cu soluție de spălat vasele, dar nu a ajutat la nimic. Îmi dați vă rog ceva sfaturi, ce altceva aş putea încerca pentru a scoate pata asta?
Please help me????

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce s-o stergi cu solutie de spalat vase, tu n-ai auzit de vanish? laughing

| Suzy112 explică (pentru anonim_4396):

Am evidențiat faptul că am fost la piscină, de unde să am vanish acolo?