| dorinutz a întrebat:

As vrea si eu niste sms cu urari pentru Sarbatorile de Iarna.
Niste sms cu urari serioase dar haioase.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AlexXx90 a răspuns:

Bradul e impodobit, Mosul inca n-a sosit, Incepeti sa colindati, Si pe el sa-l asteptati. Va veni la fiecare, Cu cadouri si-o urare: Un Craciun plin de iubire, Sanatate, fericire, Mult noroc si impliniri Si ani plini de bucurii.

3 răspunsuri:
| ionica56 a răspuns:

Asta este un mesaj despre globuri. zăpadă şi colindători. este o urare de bine. acum de Sărbători...

Chiar dacă ai crescut şi ne cam îndoim de existenţa lui Moş Crăciun. eu jur că există şi te rog să-i dai un mesaj acum

Cu ocazia sărbătorilor de iarnă îţi doresc ca niciunul dintre visele tale să nu rămână neîmplinit.

Cu ocazia sărbătorilor de iarnă îţi doresc o vacanţă plină de linişte. odihnă. pace sufletească şi împlinire. Fie că de Crăciun să ţi se îndeplinească toate dorinţele. iar Anul Nou să te surprindă alături ce cei pe care îi iubeşti.

Fie ca bucuria şi liniştea aduse de sfintele sărbători să vă însoţească pe tot parcursul anului ce va urma.

Fie ca un mesaj despre sărbători pe care-l primeşti să însemne câte un cadou. binecuvântarea divină să ne lumineze şi cu ocazia sărbătorilor Crăciunului şi ale Anului Nou

Fie că acest mesaj de sărbători să-ţi facă necazurile absenţe. să vă bucuraţi alături de cei dragi de cele mai frumoase momente...

Fie că bucuriile şi gândurile frumoase ale prezentului să devină amintirile frumoase ale viitorului. Crăciun fericit! Să fii iubit(a)!

Fie că sărbătorile de iarnă să vă aducă linişte. căldura şi armonie în suflet. Crăciun fericit şi un An Nou plin de împliniri!

Îţi dau acest mesaj cu urări de Sărbători Fericite. să ai de toate pe masă. să vină Moş Crăciun şi să-ţi aducă Fericirea-n casă

Îţi doresc un Crăciun şi un Revelion fericit alături de familie şi prieteni. să te distrezi şi să te relaxezi... şi cel mai important... să nu faci nimic din ceea ce eu nu aş face! Moşul te vede! Ho-ho-ho!

Mesajul ăsta de Sărbători o să te facă să uiţi de toate perioadele nefaste şi o să-i umple inima de veselie. fie că aceste zile de sărbătoare să te ajute să descoperi bucuria în viaţă alături de cei dragi ţie!

Mesajul meu de Sărbători are un singur gând. vreau să te felicit pentru Premiul Nobel Petnru Cele mai Frumoase Cadouri de pe Pământ

Momentele speciale ale sfârşitului de An să-ţi aducă veselia în casă. bani în buzunar şi poate un Mertzan

Moş Crăciun bate la uşă. scoate mâna din mănuşa. şi va da din palma lui darurile cerului. lângă brad şi lângă foc să vă umple de noroc!

| bnad a răspuns:

Uite-l si pe mos craciun,
Umbla singur de nebun.
Ba in stanga ba in dreapta,
Ca nu mai gaseste harta.
Dar i-am dat eu gps,
Ca sa nu mai aiba stres.
Sa va aduca de indata,
Daruri de prin lumea toata.
sanatate, fericire,
Bunastare si iubire.
Familia sa o uneasca,
casa sa o-nveseleasca.
De craciun sa va distrati,
Si de criza sa uitati.
La final eu va transmit,
S-aveti Craciun fericit.

E original ca l-am compus acum o ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://psychpedia.wordpress.com/2010/12/18/urari-de-craciun-2/ uite aici.
P. S de mie e făcut articolul;;)