| Mady_9264 a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri de suferinta sa mai de suparare din dragoste` big grin Va rog`puppy dog eyes
Multumesc`:X

Răspuns Câştigător
| CrissDot a răspuns:

Ok ai apelat la cine trebuie daca o sa mai ai nevoie tot pe mine sa ma intrebi uite:
1.Sunt ca un inger fara aripi... fara speranta, si condamnat la suferinta si singuratate...
2.Imi cade o lacrima de suparare din ochi si nu stiu ce e cu mine. dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine…
3. Toate neputintele se reduc la una: aceea de a iubi, aceea de a evada din propria tristete.
4. A iubi inseamna a suferi si cum multi fug de suferinta putini stiu sa iubeasca! ultima e cea mai marfa... fundita... te rogpuppy dog eyes

1 răspuns:
| Steffe a răspuns:

Cauta versuri din melodii, sunt cele mai tari
uite si niste exemple:

Gave you all I had and you tossed it in the trash

To give me all your love is all I ever asked

I'd catch a grenade for ya, throw my hand in a blade for ya, I'd jump in front of a train for ya, you know I do anything for ya, I would go through all this pain for ya, take a bullet straight through my brain, yes, I would DIE for you baby, BUT YOU WON'T DO THE SAME

iti spun sigur ca in versurile melodiilor gasesti de toate, ttrebuie doar sa le asculti cu mintea si cu inima

bafta!