| andreea_5511 a întrebat:

as vrea niste statusuri pentru descrieri la poze p hi5 sau pe messenger dar sa nu fie de suparare, suferitna sau dragoste va rog:X...

Răspuns Câştigător
| cristina_3322 a răspuns:

Roata'i mare si rotunda, Se va intoarce intr-o secunda!, Fie roata si patrata ...Tot se mai intoarce Odata

4 răspunsuri:
| alexaxd a răspuns:

. daca vrei iti dau dar nu vreau sa vada toti happy :* lasa. mi id tauu :* adica trimite. mi un msj cu id tau si iti dau pe mess :* pupici :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. daca "alexaxd" iti da pe mess status imi dai si mie?:d.baga in lista denysaanamaria.pls.:*:*