| fabiocris a întrebat:

As vrea si eu sa imi fac un tatuaj pe gad ceva simplu si nu stiu ce anume daca imi puteti arata ceva modele (de baieti) funda...

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.codrosu.ro/......si-baieti/
Gândește-te bine înainte de a face pasul pentru a nu regreta mai târziu!
Pa, pa.

| Zaika_7941 a răspuns:

Prietenul meu are tot pe git...e foarte frumos mai ales pentru baieti,eu te-as sfatui sa nu fie unul mare si color, poti sa iti faci o litera greceasca sau chineza care sa semnifice ceva pentru tine, sau mai bine du-te la salon acolo o sati propuie mai multe si o sa ai de unde alege...succes,e faint tatuajul pe git!