| Jean_Alex_1996 a întrebat:

Salut/buna happy as vrea sa imi fac pe toata mana un tatuaj dar nu stiu ce ma puteti ajuta cu niste modele?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu te pot ajuta. Pentru ca acel tatuaj trebuie sa aiba intr-adevar un concept cat mai creativ si inteles. Toti cocalarii au tribale si daca ii intrebi nu iti vor da un raspuns concret iar toatele p1zd3le ca sa le spunem asa au ceva micut un fluturas ''e dragut''laughing dah... mnu nu e dar sa trecem peste. Poti avea in fata ta sute de tatuaje trebuie sa ti-l doresti pe cel ce te reprezinta pe tine, nu asa hai sa imi fac tatuaj dar nu stiu ce, intoarcete cu o intrebare ce are un raspuns concret daca vrei detalii noi iti vom da idei dar un tatuaj simbolic tie, no bullsh1t man.

| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Buna. Cred ca poti gasi un model in site-urile de mai jos:

modele tatuaje.ro
modelepentrutatuaje.com

Sigur o sa gasesti un model pe masura. Sa ne spui si noua dupa ce te tatuezi cum a fost.