| EllyCA a întrebat:

As vrea si eu sa ma conving daca exista fanta, intreb si eu asa de curiozitate! exista sau nu?

6 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Fanta asta? http://ro.wikipedia.org/wiki/Fanta. Desigur ca exista :))

| IrinaAndreea a răspuns:

Aa, ma gandeam eu ca nu poate fi vorba de Fanta. laughing Nu stiu ce sa iti zic, daca exista sau nu, eu una nu am vazut, dar ma gandesc ca toti oamenii care sustin ca au avut de-a face cu ele nu au fabulat. Adica mi se pare destul de infricosator ca sa te joci cu asa ceva. straight face

| Eu.si.atat a răspuns:

Da exista, nu ai vazut la magazin pana acum?thinking

| Andre a răspuns:

Tu nu gandesti cum sa existe te sperii btu din orice aoleu esti obsedata cum sa existe si da da fanta exista stiiu ca nu ai baut niciodata + ca habar nai sa scrii nu scrii repede nu o credeti ca minete la tot ce spune

| EllyCA explică:

Pardon scriu repede si de aia am gresit. va mai scriu inca o data intrebarea

| EllyCA explică:

In loc de fantome am scris fanta. sczzzzzzzzzzzzz!