| CezaraNicole99 a întrebat:

Hey guys! As vrea sa stiu daca exista in Romania fani Charli XCX? Adica eu sunt inebunita dupa ea. Intreb de curiozitate.

4 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Imi place si mie are piese frumoase sigur ca am aflat si lucruri nestiute despre ea cum ca a colaborat in afara de Iggy Azalea a colaborat si cu Icona Pop

| AntoniaOrman a răspuns:

Nu sunt fana dar imi plac unele melodii.

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

Si eu, hai sa ne casatorim sa fim amandoi fani

| CezaraNicole99 explică (pentru mihaitzacelviteaz):

Mda... Eu eram curioasa ca sunt singura dintre toti pe cei care-i cunosc care canta intr-una melodiile ei si nimeni nu stie despre cine vorbesc.