| 123098lolol a întrebat:

As vrea si eu statusuri... despre indiferenta fata de prietenii falsi si chestii de genul... triste si versuri din mel rock sau care au tente mai triste

2 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

Stii ce e aia indiferenta? Vad ca nu pentru ca daca pui un status din iubire ura indiferenta sau orice altceva facand acest lucru inseamna ca iti pasa deci nu pune status move on prietenii falsi exista pentru ca tu i-ai ales unele lucruri in viata cu cat le vrei mai mult cu atat mai tare nu obtii nimic.

| kriss_1841 a răspuns:

Cauta pe google.