| daiana a întrebat:

Ascultati manele? laughing) da, sincer

30 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Doar atunci cand e musai laughing adica la petreceri.

| Floreenofficial a răspuns:

NU! NU! NU!
NU le suport! Le uraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasc! Nu exista cuvinte in dictionar ca sa exprim cat de mult le uraaaaaaaaaaaasc! Huooooooooooooo!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu, nu-mi plac!

| Rukhsandra a răspuns:

Nu ascultbatting eyelashes

| Grimalkin a răspuns:

Nu ascult. Chiar si la petreceri, cand se baga manele, prefer sa ies afara.

| BellsC a răspuns:

Decat daca sunt la o petrecere si ceilalti nu vor muzica meawinking in rest NU

| Pho3nix a răspuns:

Pur si simplu le urasc! happy
Nu-mi plac absolut delooooc.

| Диана a răspuns:

Never! Nici daca m-ar plati cineva nu le-as asculta pe maimutele alea fara creier. big grin ''Pumnii mei are valoare!'' rolling on the floor rolling on the floor)

| Artemisia a răspuns:

Sunt anti manele! nu imi plac.doar cocalarii le asculta! mai incercati o lady gaga, rihanna, miley cyrus, michael jackson, katy perry, david deejay, inna, shakira, adam lambert, morandi etc.
lumea ii plina de muzica buna!

| Pupily92 a răspuns:

De ce toti care au raspund "da" au "stupid"? thinking

| vlaaddd a răspuns:

In general nu ascult, dar la chefuri da.

| vlaaddd a răspuns:

Si voi dansati pe rock nu?
La chefuri ce mai ascultati?
Nu scapa si o manea prin playlistul vostru?
Sa fim seriosi.

| Kitty a răspuns:

Nu, eu ascult house, hip-hop, pop, dance.

| rockaholic a răspuns:

Eu nu ascult manelelaughing
Eu ascult Slipknot... ia incearcasmug

| Nimic special a răspuns:

Sicer?laughing acult la petreceri, in general si in cluburi se baga house si maneleoh go on. Cand mai sunt suparata asc niste manele de jalelaughing, pana la urma merg.happy

| カルメン a răspuns:

Eu nu ascult manele acasa dar undeva de ex la o petrecere ceva cred ca mai poate fi bagata si cate o manelutalaughing))rolling on the floor)

| Petronela a răspuns:

Nu pentru ca nu le suport dar ascult doar la petreceri

| Goofy77 a răspuns:

Eu de exemplu sunt consumator de orice gen de muzica

| nathalie a răspuns:

Nustraight face

| gabitza_6878 a răspuns:

:-&
nu le suport, la banchet au fost bagate manele si nu mai stia diriga ce sa-mi faca. aveam nervi cu gramada, urlam la toata lumea inclusiv la diriga laughing))

| rabbit a răspuns:

Nu, sunt chiar prostesti.

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Da, unele chiar imi plackwinking

| dudu_3763 a răspuns:

Da.Cand merg la zoo.

| paulaelena a răspuns:

Da le ascult si chiar imi plac deci nu stiudespre alti da eu nu vad petrecere fara manele...

| fetita97 a răspuns:

Nu

| Monik_4320 a răspuns:

Da...doar catevahappy

| sHaNd0r1c4 a răspuns:

O petrecere fara o manea nare farmec!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am ascultat, nu voi asculta si nici nu ascult.
De buna voie nu as asculta in viata mea!
Dar acum ca ai zis sincer, si suntem aici ca intre prieteni, recunosc ca daca merg la un party si apare si o manea...nu sunt eu aia care sta cu fundu in sus...ne distram frate, ca pana la urma la un party nici nu te mai intereseaza daca e guta, inna sau daca sunt Nirvana sau guess who.big grin
Nu? adica tu nu ai face la fel?straight face

| sweetgirl_6230 a răspuns:

Imi plac vreo 2-3