| Missin`you` a întrebat:

Sincer, ascultati manele?happy

Răspuns Câştigător
| ely92music a răspuns:

Sincer... nu ascult, dar nu am nimic cu cei care asculta!

97 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nici vorba laughing
Nu se pune problema de asa ceva la mine [se stie]
Eu ascult numai punk-rock-metal si poate foarte putin pop.
Asa sunt eu ...in viata mea nu am ascultat manele de buna voie [o data am ascultata in autocar in excursie]
Dci raspunsul e nu categoric!

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Deci, fiecare e cu parerea lui.
Eu acum recunosc ca ascult si manele! Macar sa spun adevarul decat sa ma ascund dupa o masca care sunt un ingeras!
Ascult toate genurile de muzica, si nu mi-e rusine deloc!

| thegreatgatsby a răspuns:

Sincer? da. Asta nu inseamna ca umblu cu manelele la maxim pe strada, dar, la o petrecere, aniversare, banchet etc nu exista distractie fara manele.

| greenish a răspuns:

Mda.eram sigura ca asa se va intampla laughing dany, care asculta manele a luat stupid, iar xxx2010xxx a luat folositor si amuzant laughing pentru ce folositor? ti-ar folosi tie la ceva faptul ca el nu asculta manele? fiecare are propria sa opinie.normal ca rockerii, hip-hop-erii, punkerii si etc nu asculta manele din principiul ` eu ascult rock, deci urasc manelele `. ar trebui sa o lasati mai moale cu chestiile de genul asta pentru ca, sa fim seriosi, nu cred ca exista om in romania asta care nu a ascultat macar o manea happy

si acum sariti cu ` stupid ` laughing

| greenish a răspuns:

Aa...si am uitat laughing vorbiti de manele de parca ar fi o crima. ce va place sa mai judecati oamenii dupa muzica pe care o asculta.va garantez pe un manelist il duce capul mai mult decat il duce pe un rocker sau punkerwinking cel putin manelistii nu sunt emo laughing

| greenish a răspuns:

laughing imi place ca raspunsurile mele si cele a lui dany sunt considerate stupide si nefolositoare laughing nefolositoare pentru cine? pentru cei care nu asculta manele.doamne ce oameni. daca s-a ajuns sa se judece omul dupa muzica e clar. vom ajunge departe in stilul acesta.si nu cred ca nici eu, nici dany ascultam numai manele. daca asculti manele inseamna ca nu trebuie sa mai asculti nimic? sa fim seriosi.chiar ati ajuns prea departe cu chestia asta cu manelelehee hee)

| greenish a răspuns:

@ minerva se scrie n-ascultawinking asa.nu cred ca am creeat eu nimic. ia uita-te la primele 10 raspunsuri cam asa si vezi cine a catalogat oamenii.ca pentru primul meu raspuns am primit 3 stupide si 2 nefolositoare? pentru ce nefolositor? pentru cei ce au ceva cu mine ca ascult manele? sa fim seriosi.sincer.nu stiu care catalogheaza mai mult.manelistii sau rockerii/punkerii si etc.happy mai tot timpul manelistii au fost catalogati inculti, rromi si nu mai stiu eu ce. n-are voie omul sa asculte ce ii place ca gata, e rrom happy nu cred ca am comentat vreodata de cand sunt pe site-ul asta pe cei care asculta rock sau alt gen happy dar, unii sunt prea ingusti la minte ca sa isi tina comentariile pentru ei happy

Răspuns utilizator avertizat
| daiana a răspuns:

Nuuuu, e cel mai prost gen muzical, sincera sa fiu uitati-va la versuri sunt niste pitipoance si cocalari care-si plang viata ca i-au pedepsit partenerii, noi nu vrem sa auzim asta.Eu ascult rock, punk, metal, scream, pop, ska, raggae, hip hop. But no way manele. mi-ar place sa stiu ca sunt cativa oameni de partea mea. Voi credeti ca muzica adevarata e maneaua? nu e rock-ul gen ac/dc, metallica, pop'ul gen michael jackson. inca o data MANELELE NU SUNT COMESTIBILE, daca le ascultati va stricati, sunt alterate.

| Derye a răspuns:

Sincer? NU!

Idioata limitare de spatiu!

| shadovv a răspuns:

Mai bine ma sinucid.

| Razvan a răspuns:

Nu multumescoh go on

| AidaAmaranta a răspuns:

Nuuuuuuu

| AndutzaAndu a răspuns:

Bineînţeles... că nu!hee hee

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Nu st de ***! E cea mai proasta muzicaa care s-a putut inventa... lpisa de okupatie... pierdere de timp happy:*:X

| Fvn a răspuns:

Nu.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Daaaa laughing rolling on the floor bineinteles ca NU, nu este o crima dar cei care asculta le place, mie NU. nu am nimic cu cei care asculta manele, dar sa nu ma puna si pe mine sa ascult oh go on. so. nup nu ascult happy

| εїз a răspuns:

Da, eu unu ascult. si nu imi plac oamenii. care asculta manele, dar nu au bunavointa sa recunoasca.

Cu ce va faceti de ras ca ascultati manele?
Ca se spune la televizor ca sunt niste cocalari. si etc?

Nu, nu este asa. fiecare cu genul lui de muzica, eu ascult si manele, si trance. si house

Credeti-ma. ca la o petrecere. gen revelion. nu se asculta Rock sau Pop, se asculta manele, pentru ca pe manele te distrezi. pe manele plangi cand asculti o melodie mai trista. pe rock dai din cap ca un screlozat mintal. deci, urasc rockeri... niste oamenii fara viitor, fara o viata. si foarte tristi.

Mai bine fericit, decat trist! decat sa dau din cap, si sa ma tai pe mana, mai bine ascult manele.
Si inca odata. cei care spun ca nu asculta manele, si in casa asculta toata ziua. aveti binevointa de a recunoaste, bafta happy

| 100 a răspuns:

Nuuuuuuuu

| LuS[z] a răspuns:

Sincer iti spun Nu

| LuS[z] a răspuns:

Atata tam-tam pentru niste manele laughing) cum a spus "cineva" Gusturile nu se discuta.

| Antonia90 a răspuns:

Sincer, nu ascult manele. Dar nu am absolut nimic cu cei care asculta acest gen de muzica.Fiecare on e diferit si fiecare om au placeri diferite.GUSTURILE NU SE DISCUTA!happy
O zi buna!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Ascult, dar foarte rar. Mai exact la petreceri, si in general cand nu pot sa pun eu muzica. happy

| gabriela007 a răspuns:

Nu, dar nu am nimic cu cei care asculta manele. E decizia lor, toti avem genuri de muzica care ne plac happy.

| T30D0RA a răspuns:

Sincer, m-am lasat de ele. De cand merg prin cluburi, ascult doar muzica de club. :X

| nodeerskulls a răspuns:

Nu, dar nu neaparat pentru ca le-as uri... pur si simplu nu is pe gustul meu. Desi am vreo doua manele care imi plac cat de cat.

| Ana a răspuns:

Sincer, da happy

| RainDrop a răspuns:

Hell no!