| Sindy02Marty a întrebat:

Aseara,am simtit ca ceva ma atinge,iar astazi de dimineata,m-am culcat iar si am vazut in vis o soparla calcata de mine,si m-a atacat. Poate cineva sa ma ajut, ce inseamna asta?

Funda+Voturi!

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Asta inseamna ca ai un somn foarte profund, si visezi(frumos sau mai putin frumos) sau te.ai uitat cu o seara inaine la un video care te.a inspaimantat sau un fil de groaza.

4 răspunsuri:
| Vibrations a răspuns:

S-a furisat Pedo Bear la tine in pat si a incercat sa te hartuiasca

| Sindy02Marty explică (pentru Vibrations):

Nu mai face misto! iti bati joc de intrebarile altora! nesimtire crasa!

| Vibrations a răspuns (pentru Sindy02Marty):

Ma faci nesimtit si in acelasi timp imi dai cerere de prietenie. laughing Ciudata lumea asta

| Alexu51 a răspuns:

Daca ai intrebari despre orice alt vis cauta aici http://www.visele.ro/.