| Razvan23t a întrebat:

Asi vrea sa.mi fac un tatuaj, ce tip de tatuaj sa potrivi unui tip de 16 ani.P.S. tatuajul trebuie tare si sa placa fetelor?
Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Mai asteapta un pic, poate in doi ani o sa gandesti altfel si o sa regreti ca l-ai facut. Poate o sa iti doresti un anumit gen de cariera si un tatuaj o sa te faca neeligibil, de exemplu. Sau poate tu, cel matur, o sa consideri ca puteai alege un alt model.

2 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Nu ai nevoie de tatuaj.
Trust a staind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, absolut nimic doar pentru a fi pe placul celorlalti. Daca -ti doresti un tatuaj, asigura.te ca ti.l doresti pentru tine.Eu am tatuaje, nu regret ca mi le.am facut, pentru ca mi le.am dorit pentru mine, nu pentru a fi cool.