| sugguss12 a întrebat:

Vreau sa.mi fac un tatuaj in koreana si as vrea sa aflu traducerea, daca cineva stie koreana de aici... Plansete, durere, toate pentru o singura placere. Te iubesc D. Stiu ca nu ar trebuii sa il fac cu numele sau initiala, dar simt ca trebuie.

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Eu zic sa cauti traducerea corecta in engleza apoi sa vorbesti cu un tip sau o tipa din Coreea sa iti traduca in limba lui/ei. Poti vorbii cu ei pe Badoo

| Nelu62 a răspuns:

Google:
폴리머, 고통, 하나의 즐거움에 대한 모든. D. 사랑
Bing:
울고, 고통을 하나의 쾌락에 대 한 모든. 4. 당신을 사랑 합니다.
Babylon:
울고, 고통, 모든 단일 즐거움을 위해. 나는 당신 사랑 D.
Daca e vorba de tatuaj mai bine cauta pe cineva care stie coreana.

| Nonameagain a răspuns:

Daca ai sa cauti translator "korean" nu ai sa gasesti nimic. Limba este coreeana.
Poftim: 폴리머, 고통, 하나의 즐거움에 대한 모든. D. 사랑

| Azazea a răspuns:

Suferi dupa oppa? laughing

| Alexandr a răspuns:

Cauta pe google traducere coreeana-romana. (:

| PopescuBnY a răspuns:

Ai putea sa cauti pe net un traducator korean - roman. Succes