| Gabrielle a întrebat:

Asta e o intrebare mai mult adresata fetelortongue.Cum v-ati simti sa va prindeti persoana iubita in flagrant? Adica inselandu-vabroken heartEu una am trecut prin asta si nu vreau sa mai trecsad

Răspuns Câştigător
| Orannginna a răspuns:

As suferi, evident, ca oricare dintre noi care pune suflet intr'o relatie...
Nu stiu cum as reactiona pe moment dar cu siguranta demnitatea mea ar ramane pe primul loc, nu m'as injosi pentru nimic in lume, ba din contra... l'as face pe el sa se simta de nimic! happy

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu sunt fata dar parerea mea e ca ar suferi enorm. Majoritatea cer o despartire si pe viitor le e mult mai greu sa se implice in relatii.

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Normal ca m-as simti penibil.suparata.
Dar oricat de mult as iubi o persoana, n-as ierta-o daca m-ar fi inselat.

| broscutsaaa a răspuns:

Il fac sa se simta. INVIZIBIL.
Doare foarte tare. crede`ma happy

| Maria_3931 a răspuns:

O mama... tata mi-a spus intr-o zi:-''sa-L fereasca bunul Dumnezeu pe ala care te supara'' va las pe voi sa va ganditi... ce i-as face

| BaddieBae a răspuns:

Poi ii nenorocesc psihologig... sentimentallaughing
. Ii fac sa se simta oribil...ca ultimii oameni. Apoi plang o saptamnana si imi trece!

| denisaalexandru01 a răspuns:

Pai... asi suferi foarte mult si chiar nu cred ca asi putea sa trec peste asta mai clar nu cred ca la-si putea ierta pentru asa ceva.Sincer nu vreau sa imi imaginez asa ceva si sper sa nu mi se intamplewinking

| iris_7882 a răspuns:

Oribil! Nu cred ca poti sa exprimi in cuvinte cum te simti in acel moment!

| MaDuTsAx a răspuns:

Bunaaa:*

Nu are cum sa ma insele! Pt. simplul fapt ca suntem 2 persoane cu capul pe umeri si judecam. stim ce inseamna sa suferi straight face. Si daca l`as prinde in flagrant. Sunt o persoana ft. puternica. Ar fi cea mai mare greseala din viata lui happy Pot sa fac o persoana foarte fericita. dar pot sa o fac sa sufere enorm. doar prin indiferenta. Mentionez: nu sunt genul care azi stau cu X si maine stau cu ` Z. Incerc sa ma mentin dreaptahappy mi-as da seama daca relatia noastra sa`r racii. si as vorbii cu el happy. Imi pare rau pentru tu. In seamna ca nu-l la`i cunoscut indeajuns. Pt baieti e foarte importanta libertatea. poate l`ai presat prea mult cu niste chestii banale.straight face