| SkyCracker a întrebat:

Asta este o intrebare mai mult pentru fete dar si pentru baietii cu parul mai mare. Vreau sa imi las parul sa creasca mai mult. Acum varful bretonului imi ajunge putin pana sub ochi. Problema e ca de la un timp, varfurile incep sa se onduleze si imi sta parul ca naiba. As vrea sa il indrept insa vreau sa arate cat mai natural. In afara de placa, mai stiti ceva folositor?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stiu eu ceva util...am auzit ca poti sa te duci la coafor si sa ti-l indrepti permanent, ai vazut ca poti sa ti-l si incretesti permanent si cred ca ti-l poti indrepta permanent! funda plz?