| DavidutzAgache694 a întrebat:

Astăzi a venit doamna de sport în clasa la noi și ne-a spus ca mâine are antrenament pentru un meci de handbal care va fi în sală noastră. Aveți idee de ce numai pe mine nu m-a ales din toată clasa sa joc(eu sunt portar și ma descurc binișor)? Toți băieții(pana și prietenii mei au fost aleși) in afara de mine nu am fost ales.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca joci doar binisior, iar ei au nevoie de un portar care joaca si apara foarte bine.

| sierra1 a răspuns:

Eu cred că aici e vorba de talent potențial (vizibil oarecum) sau demonstrat