| Anonima181991999kkkk a întrebat:

Bună…deci astăzi am făcut surpriză la băieți de 1 Martie și suntem în a 8 a …ei ne dau mâine de 8 Martie și pentru fiecare fată e un cadou pe care îl dă un băiat ..au început cu mine și a întrebat "Cui îi dă Georgianei" și niciunul nu a vrut și după s-au dus la baie și am aflat ca îmi dă un tigan din clasa …in clasa mă place și un băiat super frms și eu la fel … dar dacă toți băieții mă resping și mă iau ca cea mai urata din clasă cred ca nici nu mă mai place …n-aveți idee cum mă simt acum.

2 răspunsuri:
| serputz a răspuns:

Asa, bun si?

| Anonima181991999kkkk explică (pentru serputz):

Am cerut un sfat ce să fac să nu mai pun tot la suflet ..nu altceva