| x2gk9r a întrebat:

Astazi am avut o zi proasta, vreau un sfat…
Astazi un coleg m-a facut prost ca cica nu stiu nimic si ca de ce m-o ales sef, dupa m-o impins ca na cand eu incerc sa fie totul bine dupa inca o colega m-a facut la fel.
Dupa cand am iesit o zis prietena mea cine crede ca e muierita sa ridice mana sus si o ridicat mana sus, dupa m-o luat in brate si am plecat.
Nu stiu, simt ca nu ma pot controla, credeti ca are rost sa ma enervez sau asa e viata din pacate…?
Stiu nu stiu unele lucruri si na, nu sunt perfect, nu stiu ce sa schimb la mine, sfat?

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" x2gk9r: un coleg m-a facut prost ca cica nu stiu nimic si ca de ce mo ales sef dupa mo impins ca na cand eu incerc sa fie totul bine dupa inca o colega m-a facut Dupa cand am iesit o zis prietena mea cine crede ca e muierita sa ridice mana sus si o ridicat mana sus dupa mo luat in brate si am plecat... sfat?"

citind ce și cum scrii, cred că are dreptate. Colegul