| Diiana232997 a întrebat:

Astazi am facut cea mai mare prostie din viata mea, am fost sa ma tund, parul meu era drept si am zis sa-l mai schimb, am vrut in trepte, desigur nu ma asteptam sa imi taie atat de muuuuult din el ( cam jumate din cat era ). In fine, acum nu mai am ce face, decat sa astept sa creasca sad. Niste tratamente pentru cresterea rapida a parului, ceva natural? Ulei de masline? Otet? Maioneza? Oriceee, va rog sad

4 răspunsuri:
| alexalexa2000 a răspuns:

Ulei de ricin; D

| lorena15 a răspuns:

Ulei de masline

| girlpoisson555 a răspuns:

Uleiul de ricin e cel mai bun.
Poti incerca sa iti faci si un fel de masca, din galbenus de ou, miere si ulei de ricin, ajuta si la intarirea firului cat si la cresterea parului. Pe mine m-a ajutat masca asta. happy

| EllyClau a răspuns:

Uleiul de ricin ajuta foarte mult..si data viitoare ai grija happy