| Vladuthz a întrebat:

Salut, ce trebuie sa faca pentru a-mi creste parul mai rapid? M-am tuns de 3 jumate peste tot deoarece am facut o prostie si a trebuit sa ma tund, si acum vreau din nou sa-l las lung, exista vreun sampon sau tratament ceva ce trebuie facut pentru cresterea rapida a parului?

1 răspuns:
| shosho909 a răspuns:

Buna foloseste masti cu ulei de ricin sau daca nu masca cu petrol e pentru caderea parului insa ajuta maxim la cresterea parului si nu e scumpa: http://www.vivanatura.ro/......-utilizare