| Katyfera1999 a întrebat:

Astazi dau test la istorie din 16 lecti si nici macar nu am invatat.copiii spun ca nu facem pentru ca are proful banchet! ce sa fac nu imi intra nici o lectie in cap!?

Răspuns Câştigător
| XastamikaX a răspuns:

Invata cateva idei principale din care sti ca sigur iti va da in caz ca o sa vina la ora sa iei macar un 7, 50-8.Bafta:*:*

3 răspunsuri:
| alina5298 a răspuns:

Stai acasa astazi, spui ca iti este rau.

| xplorex a răspuns:

Poti sa faci niste copiute:
marime 10X10
scrie cat de mic poti cu prescurtari si pe o parte si pe alta a hartiei cred ca 2 copiute ar fi de ajuns pentru fiecare lelctie. Dupa ce termini de copiat la test le faci mingiute mici si le arunci discret pe sub banca in spate jos. Succes la test :*!

| Maylin a răspuns:

Sfatul meu: NU merge azi la scl