| AdrianaB1 a întrebat:

Astăzi este ziua unui băiat care m-a plăcut tare mult în trecut, îmi doresc să-l felicit dar are prietenă și plus la asta nu-l mai am la prieteni pe un site de socializare. Voi ce-mi propuneți să fac, să-i dau cerere să-l felicit sau să nu o fac deloc?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu cred că ar avea rost să îi dai cerere doar pentru a îl felicita.
Dacă nu îl ai la prieteni înseamnă că nu sunteți apropiați, deci nu ar avea rost.

| GouDidodino a răspuns:

Nu o mai face deloc

| CosminCD a răspuns:

Nu o mai face! Lasa-l in treaba lui. Cred ca e mai bine asa. Cine stie ce mai apare dupa aia...