| Dhdhhdhfhfh a întrebat:

Astăzi la scoala la care învăț profesorii ne-au lăsat sa ne uitam la niște filme.Sunt în clasa 7 și filmele erau pusa într-o tablă interactivă de pe un laptop al școlii.Și la început când au pus primul film profesorii și după ce au plecat profesorii din clasa, colegii s-au gândit sa umble pe laptopul școlii unde a fost pus filmul, sa umble pe site-ul notis.ro,să se conecteze pe contul dirigintei și să modifice notele colegilor.De atunci eu am plecat de la clasa,m-am dus la profesori și le-am spus totul. Dupa aia profesorii au sunat la diriginta și le-au spus totul, după ce au plecat profesorii colegii au început sa ma înjure și să mă bata, mi-am luat lucrurile sa am plecat de la școală și m-am dus la tatăl meu.Era ultima oră și tatăl meu ma aștepta.Ar fi cazul sa dau în judecata clasa sau sa ma mut la altă școală? Vreau răspunsuri serioase

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Ai facut bine ce ai facut, nu -i baga in seama.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nici, nici. Rămâi și te strădui să modifici relațiile cu colegii.

| Wr3nch a răspuns:

Te poti transfera din semestrul viitor. Intrebarea mai buna e de ce aveau ei datele de cont ale dirigintei?

| 1997onur a răspuns:

Și tu acum te transfer de la școală din cauza la toți proști? Nu mai pune la inima și nici la suflet lăsai ca sunt prăjiți în ulei de măsline nu te mai amăgi din cauza la așa oamenii nu ai făcut nimic rău ai făcut bine ca leai spus dar mai bine era dacă îți vedeau de treaba ta nu te băgai ii lăsai pe ei să-și facă de cap oricum nu ajungeau departe cu notele alea când ieșeau la tabla sa arate dacă știe lecția care a dat-o profesorul sau profesoara nu știau și atuncia erau prinși ști ce spun iar tu atuncia știai ce temei aveai de făcut acasă și arătai adevărul ca ești corect și nu ca ei nu mai pune la inima ce tiau făcut tu continua sa mergi la școala fi băiat deștept nu te lua după toți proști și drogați școali evita scandalurile și certurile și oamenii mincinoși și falși.

| MRBRIAN a răspuns:

Cat de nenorocita poti sa fii, daca eram coleg cu tine si-mi faceai una ca asta te culcam din 2 palme, meriti tot ce ti se intampla scarba paratoare