| Lyndsey a întrebat:

Asteptati scoala? De ce? La inceputul scolii dam teste la fiecare materie? Daca da, pe ce data?

3 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

De obicei acele teste se dau in prima luna de scoala din cate stiu eu! Oricum in prima saptamana nu ve-ti da teste ca sunt si profesorii mai buni cu voi!
Cred ca va vor anunta domnii profesori mai exact cand!
La fiecare materie va va anunta profesorul respectiv! Dar in ceclasa esti?winking

| Iulia100rock4ever a răspuns:

Aoleu.deja s a terminat vacanta? nu astept scoala.chiar daca am note mari mi se pare ca a trecur mult prea repede.nu te ingrijora in privinta testelor.fii relaxata si totul va iesi bine.peace!

| sweettkarina97 a răspuns:

Nu nu o astept. nu am chef de ea. din cate stiu eu 2 saptamani facem recapitulare si o saptamana teste.si sa vedem ce ne mai asteapta cand o sa incepem scoala.