| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o intrebare...in prima zi de scoala dupa vacanta de iarna se fac ore sau ne intreaba ce am facut etc? O sa fie teste cum au fost la inceputul scolii in Septembrie? Cand credeti ca o sa ne dea prima nota care se trece in catalog?
P. S.:Sunt clasa a 6-a

2 răspunsuri:
| a răspuns:

Nu o sa se dea nici un test, sau cel putin eu nu am dat nici unul anul trecut(sunt in clasa a 7-a) dar nu trebuie sa iti faci griji pentru ca testele initiale se dau doar la inceput de an scolar

| ღspecialgirlloveღ a răspuns:

In prima zi o sa predea.Nu o sa dea teste pentru ca incepe o alta materie...Cam dup o saptamana pune prima nota.