| NesquikDuoSpecial a întrebat:

ATENTIE! kiss Dau fundita cel care imi raspunde rapid si bine:
a) Nume? Varsta? Zodia? Culoarea parului? Culoarea ochilor? b)spuneti 6 chestii ciudate don't tell anyone despre voi! START

Răspuns Câştigător
| flore45 a răspuns:

Nume :emanuela
varsta:14 jumate
zodia:leu
1: Nu stiu sa scriu corect cu i-uri.
2:Imi place sa dorm cu ursuletul meu de plus preferat.
3:Nu am nici un idol.Si ei sunt oameni.
4:Sunt psihologul neoficial al clasei(si nu numai).
5:In dulapul meu sunt doar haine de fite (numai originale)insa multe gasesc de comentat ca sunt de la secondlaughing(imi permit sa le cumpar)
6:Ador mancarea japoneza.

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Te plictisesti tare, ah?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pff ma simt batran cand vad ce varste sunt pe aici 14, 14, 15, 17

| BellaKiოNana a răspuns:

A)Angela,17 ani, Pesti, blond, verzi tongue
b)1.ma rid cind nu trebuie big grin
2. vorbesc repede
3.ma plictisesc repede
4. urasc mincinosii
5.imi plac telenovelele
6.nu`mi place sa fiu certata big grin

| dydu01 a răspuns:

Buna!
a) Nume: Diana
Varsta: 15
Zodia: Sagetator
Culoarea parului: Saten
Culoarea ochilor: Caprui
b) 1 Ma indragostesc foarte repede (la prima vedere)
2 cateodata cand ma cert foarte tare cu cineva tremur de la nervi (nu chiar foarte tare) pentru ca vreau sa bat aceea persoana
3 sunt geloasa cand e vorba de iubiti
4 Imi plac anumite haine de baieti: sapca de rapper, fesuri, pantaloni de trenning largi dar stramti jos, diferite hanorace (dar nu ma imbrac cu ele, doar imi plac)
5 Imi place cand baietii se uita si se dau la mine, dar nu arat asta (ma comport indiferenta).
6 Sunt mai timida cu alte persoane, iar cu altele deloc
Nu sunt chiar ciudate...dar totusi le-am spuswinking
Cam atat :* happy!

| tsunami11 a răspuns:

A)Dean,15ani,Pesti,Negru.
1)Am multe fantezii (visez cu ochii deschisi)
2)Is netolerant
3)Cind vorbesc incep a ride (cred ca e din cauza ca ma gindesc ce voi spune si incep a zimbi din timp)
4)Imi place sa dorm foarte mult.
5)Il consider pe Hitler un om ceo vrut sa schimbe vitorul omeniri si nici o-data nu l-am considerat un pericol pentru omenire.
6)Nu imi plac fetele care nu au macar un lucru comun ca mine (muzica, subcultura etc).
Mai am si alte chesti ciudate.

| DeeDeeD a răspuns:

A)Denisa,14,Gemeni,Saten,Caprui b)1) Nu putem sa ne pupam in cot

2) Coca-cola la inceput era de culoare verde

3) O vaca poate sa urce scarile dar nu poate sa coboare.

4) In 1987 American Airlines a reusit sa economiseasca 40.000 dolari doar pentru ca a pus o maslina in minus la salata care se servea in meniulclasei I

5)In timpul razboiului de recensamant trupele la sfarsitul zilei faceau o lista cu soldatii pierduti. Daca nu erau soldati ucisi scriau"0 killed", de unde vine si expresia OK in sentul de "totul bine".

6) In antichitate, in Anglia, lumea putea avea relatii sexuale doar autorizata de rege (exceptie faceau membrii de la casa reala). Cine vroia sa procreeze trebuia sa ceara permisul regelui si daca ii era acordat primea o tablita pe care era scris : "Fornication Under Consent of the King", sintetizat in sigla "F.U.C.K.". De aici vine moderna expresie americana…(nu vreau sa iti zic despre mine ..adika mi se pare cam ciudat asta asa ca uite niste chestii ciudate) Funda?batting eyelashes