| Fistii a întrebat:

Ati auzit de Penny Skateboards? Sunt fata si mi-au ramas rolele mici. M-am gandit sa imi iau un skateboard si acestea mi-au placut mult.
Din cate am observat in Romania nu au ajuns inca. Ce parere aveti despre ele? Va plac? Care ati avut [desii cred ca nimeni laughing] spuneti-mi parerea voastra despre ele. Sunt interesanta si vreau si eu de la iepurasul de paste happy

3 răspunsuri:
| me4u a răspuns:

Stiu eu un magazin unde gasesti si multe placi de skateboard, dar si role calumea daca te bate gandul sa ramai totusi la role. www.Skates.ro

| Fistii explică (pentru me4u):

Deja mi-a venit penny-ul laughingdar merci oricum. happy

| Byucc a răspuns:

Si eu vreaaau