| alexandruanghel a întrebat:

Ati avut vreodata probleme intr-un mijloc de transport? Daca da, ce fel de probleme

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Am avut destule de-a lungul timpului, mirosuri neplăcute (avea cineva niste pungi urat mirositoare de peste bleah), țigani care mâncau semințe și aruncau pe jos, aurolaci, și altele...manele etc.

| alexandruanghel explică (pentru RobertMoon):

Si soferul nu facea nimic?

| RobertMoon a răspuns (pentru alexandruanghel):

Ce să facă, că aici e transport în comun(tramvai, autobuz), șoferul trebuie doar să conducă, nici macar nu știe ce se petrece în spatele lui, e de datorita oamenilor sa respecte niște reguli, dar cum unii sunt nesimțiți nu ai ce face.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

M-am impiedicat de treapta, la urcare.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai incercau bagabontii sa fure portofelul, ba unele fete faceau galagie si ascultau muzica la boxa bluetooth si era prea tare si le certau toti pe acolo.

| porcarumadalina a răspuns:

Sa ii ofer locul unei babebig grin
Iar eu nu vreiam si a inceput a tipa la mine.
Mentionez ca ea era in forma foarte bunabig grin