| deea_1980 a întrebat:

Ati folosit plasturi din aceea pentru punctele negre dupa nas? Sunt buni? Multumesc; x

7 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Am incercat dar fara rezultate cine stie ce de spectaculoase

| Marii a răspuns:

Prima zi la mine s-a observat o schimbare mica, dar apoi iar mi s-a umplut nasul de puncte negre.happy

| L a răspuns:

Nu am folosit, dar am auzit de la cei care au folosit ca nu sunt buni.happy. Daca chiar vrei sa incerci, incearca... poate functioneaza la tine tonguehee hee

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Da am folosit si sunt un mare dezastruhee heeparerea mea e ca arunci bani degeaba fiindca nu se observa nici o schimbaretongue

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Eu am folosit si au fost utili, incearca...

| lorra mng a răspuns:

Nu sunt buni. Ar trebui sa vezi poate exista ceva naturist pentru puncte negre ca plasturii, gelurile care sunt acum pe piata nu sunt foarte eficiente sau sunt de scurta durata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DUPA, nas? adica in ceafa? sau ai nasul detasabil?