| Amelya02 a întrebat:

A folosit cineva plasturi pentru punctele negre, sunt buni?happy

Răspuns Câştigător
| cat a răspuns:

In general sunt OK daca punctele negre nu sunt in profunzime. Oricum sunt buni macar pentru o curatire partiala.

3 răspunsuri:
| 1234abcd a răspuns:

Sunt buni daca nu ai punctele negre foarte in profunzime...atunci da plasturi isi fac traba.dar daca punctele sunt mai adanci in piele atunci plasturi un reusesc sa curete chiar tot si mai raman puncte

| Dayana12345 a răspuns:

A folosit o prietena, sunt buni, dar depinde de care ei!

| iuliatntbumbum3107 a răspuns:

Eu am folosit si nu am fost multumita, insa si 2 prietene au folosit in acceasi perioada cu mine si la ele a functionat. variaza de la persoana la persoana si depinde si de tenul tauhappy