| kidi a întrebat:

Ati fost vreodata in situatia de a va dori sa faceti ceva ( ex construiti o casa, sa scrieti o scrisoare cuiva etc) dar nu ati reusit. Ce emotii ati simtit si care a fost motivul esecului?

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

Acum 3 luni m-a impins gandu sa plec din oras fara acordu parintilor, eu avand 16 ani, in curand fac 17 ani. Si inainte sa plec din oras am simtit o teama, eu plecand dupa prietena mea care e in alt oras. La multi kilometri de orasu meu, vreo 450 km. happy Si cand a venit ziua plecari, am spus in gandu meu. Ce'o fii, o fii. Mi-am luat inima in dinti si am plecat. Cand am ajuns la ea, am petrecut o zii minunata, o zii de vis. Am crezut ca intalnirea aceea e mai mult vis, decat realitate. Iar maicame'a disperata a aflat pe la ora 23:30 unde sunt. Si atunci eram in gara asteptand trenu spre casa. Si am ajuns dimineata acasa pe la 07:30, in saptamana aia, cu plecarea n-am dormit 3 zile. Cu 1 zi inainte de plecare, ziua plecari si a doua zii cand am sosit. Tot in aceea'si saptamana, dupa ce am venit in oras la mine, 3-4 zile n-am putut manca. Aveam fluturi in stomac si ma gandeam la ziua de vis petrecuta cu prietena mea. love struck funda?puppy dog eyes