| anonim_4396 a întrebat:

Ati fost vreodata obsedati de cineva? Daca da, ce presupunea aceasta obsesie si cat timp a durat?

4 răspunsuri:
| yanny`s a răspuns:

Am fost doar de 2 ori.prima a durat aproape un an, in al doilea caz cateva luni. tipul era genul de "golan" care ma parasise de 2 ori si facusem o obsesie pentru el asa ca dupa o perioada in care l`am facut sa ma placa si l-am parasit mi-a trecut. obsesia trece de la sine, nici nu-ti dai seama cand.

| iuliana21 a răspuns:

Am fost da... din pacate. iar de cine eram opsedada stie acest lucru si face ce vroia cu mine...sad dar apoi s-a intors roata laughing

| cutza a răspuns:

DA am fost... a durat cam multisor insa mi-a trecut dupa ce mi-am indreptat atentia asupra altcuiva...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Obsesia este normala cand iubesti pe cineva, dar cand devine obsesiv este deja ceva patologic.
Pa, pa.