| Anonim69 a întrebat:

Ati observat ca toata lumea o "arde" pe facebook acum? A trecut moda hi5-uluilaughing

Răspuns Câştigător
| Slow a răspuns:

Da, este foarte adevarat. Am uitat demult de Hi5. Recunosc, si eu am Facebook si chiar imi place. Si cum e structurat, dar e si foarte util. La noi nu se prea foloseste cum trebuie (doar se discuta, se pun poze, activitati zilnice), insa in unele tari este folosit chiar si pentru afaceri. Mai folosim facebook-ul si pentru a vorbi cu profesorii si in ziua de astazi mai toata lumea are cont.
Cine stie ce va aparea peste cativa ani. Atunci vom uita de Facebook laughing

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ha, ha, ha,...
Eu nu am fumat niciuna din ele!
Pa, pa.

| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Asa e laughing Am auzit ca o sa se inchida facebook-ul.oh go onhee hee

| ιяιηυк a răspuns:

Mda. ai dreptate, dar totusi unii o "ard" si p hi5 dar si pe facebooklaughing

| Anduciu a răspuns:

Pe hi5 nu mai functionez de mult timp, iar pe facebook nu mi-am facut cont.Cand eu o sa-i descopar tainele nepatrunse, deja nu va mai fi la moda.smug

| Andreea_5313 a răspuns:

Pe mine ma deranjeaza ca si pitipoancele s-au mutat pe facebook.Gen alea cu poze jumate dezbracate cu desrieri "sunt micuta si sitalata", evident in limba massengerului (r0manesh73).

| Deni4you a răspuns:

Stiu, dar oricum am auzit ca sunt sanse CA FACEBOOK-ul sa se inchida
big grin

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Hi.
Da, am observat. Eii, asa cum mai de mult au intrat toti in" boala "hi5-ului, dar acum au trecut pe facebook, poate va trece si perioada de "gratie"a facebook-ului, si va reveni din nou ce a hi5-ului.Nu se stielaughing
Bye Bye.

HeartBeat

| Lalala a răspuns:

Dalaughingsi eu am facut la fel

tot facebook-el e acum la puterelaughing