| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat ca de la hi5 acum toata lumea se muta pe Facebook?rolling on the floor

11 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Da, asa e. Se pare ca Facebook a ajuns o retea de socializare mult mai avansata si mai populara decat Hi5.

| Maria002 a răspuns:

Hey!
Da am observat...si eu sunt una dintre mii de oameni care au facut asta. Ce vor face copii copiilor nostri cand vor auzi ca a existat vreodata hi5?rolling on the floorrolling on the floor

| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Da.Defapt primul' site de socializare, cred ca a fost Facebook.Si eu prima data am avut hi5 si m-am plictist de el si am trecut pe Facebook, e mai funny happy

| Cryss_2345 a răspuns:

Adv...si eu am observat. Faza e ca inainte nu prea statea nimeni pe fb...acum a inceput mai toata lumea. Da mie parca tot mai mult imi place HI5.:*happy

| AndaAndore a răspuns:

Nu chiar toata lumea. E adevarat, majoritatea. Si e normal, e ceva nou, e mai cool, e la moda Facebook`ul.hee hee
Eu de exemplu, raman tot pe hi5. Mi se pare mai bun decat Facebook`ul.
Numai bine :*

| Neah a răspuns:

Facebook-ul e mai fain tongue

| lOllipOp a răspuns:

Da, am observatlaughing.
Ce au de facut?big grin E mai coolwinking.

| alexandra_9303 a răspuns:

Dalaughing>
am observat si eu asta. toti dau fuga pe facebook.

| IxυυLєţ a răspuns:

Da laughing, e la moda Fb smug.
Dar mie tot mai mult imi place hi5 devil, pentru ca joc Barn Buddy laughing.

| Iasmiine a răspuns:

Da.Trist.

| Aly359 a răspuns:

Da parca s-au imbolnavit de facebookoza laughing