| OanaG a întrebat:

Ati participat la vreo emisiune de televiziune? V-ati dori sa participati?

6 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Am participat la o emisiune a unui post local al orasului si am fost foarte emotionata, m-am balbait, etc dar a fost o experienta interesanta si mereu cand ma uit la emisiune ma simt mandra.

| Rukhsandra a răspuns:

Da am fost o data la Duminica in Familie de Flori
Si chiar mi-a placuthee hee

| Petronela a răspuns:

Nu dar mi-as dori sa particip la dansez pentru tine deoarece imi place sa dansez

| zumk1 a răspuns:

Da, oarecum am fost mediatizat(fiind blogger) de un ziar local si de o televiziune la o conferinta de presa. A fost interesant nimic special

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, nu. Mi-as dori sa pariticip la Dansez pentru tine, dar intr-o singura emisiune, strict pentru un cazhee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am participat si nici nu vreauhee hee.