| katty_6203 a întrebat:

Apropo de emisiunea"Romanii au talent":care este talentul vostru, fratilor?hee heeV-ar placea sa participati la o astfel de emisiune?tongue

Răspuns Câştigător
| NobodyHeree a răspuns:

Talentele mele sunt:cantatul,dansatul,gimnastica, baletul, si multe altele...Si acum, serios vorbind, eu chiar ma voi duce la ''Romanii au talent''

11 răspunsuri:
| MadnessCaffe a răspuns:

Cantatul, ma gandesc serios sa particip la preselectii pentru sezonul 2.

"Incercarea moarte n-are", ce am de pierdut?

Răspuns utilizator avertizat
| Gumã a răspuns:

Raspund la intrebari, dar tu?

| ๓ยเ a răspuns:

Vreu s m apuc de .ala.cum ii zice.bitboxeng.

| Millis a răspuns:

Talentul meu e lenea. da smug

| LaughOutLoud a răspuns:

Sa zic bancuri

| GigllyMandy a răspuns:

Frumoos norocosi sunt cei care au un talent! chiar si leneatongue sincer chiar nu stiu.intr-adevar unii dintre ei nu aveau ce sa caute la o satfel de emisiune(alejandroo.alejandroo) insa unii chiar merita sa fie acolo.Un alt lucru bun este chiar daca nu au castigat probabail majoritatea dintre cei cu talente au deja diferite contrate! Sa aratam lumii ca Romania are talent! ciuss!

| Puţifer a răspuns:

Eu ştiu să cac ouă.

| AnaBejenaru a răspuns:

Talentul meulaughingstiu sa dorm mult, sa enervez lumea, sa mananc cioco:Xlaughingcam atat.tu ce talente ai?laughing

| jack993 a răspuns:

Bautul devil de bere sau vin de casa... depinde big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot aproape pe deac rares ala care isi misca burta in multe feluri. Pe bune