| anonim_4396 a întrebat:

Ati putea sa dati parola de mes, faceboc parintilor vostri?

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Habar nu ai cum se scrie dar tu ai facebook, dubios laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, având în vedere că mama abia știe să deschidă pc-ul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nici daca mi-ar da cineva un miliard pentru una ca asta.
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| OlariuRox a răspuns:

Nu le da parola lor, doamne macar la alea sa ai intimitate.

| ANONIM5677654 a răspuns:

Nu.E viata ta intima si poate pot vedea niste lucruri care le ascunzi de ei.Nu iti recomand!

| Anija a răspuns:

Nu! in nici un caz! laughing este ceva personal, totusi parintii trebuie sa inteleaga asta! happy

| Fluturashh a răspuns:

Mie mi-a cerut mama parola si a trebuit sa i-o dau.Dar mi-am pus o parola complicata ca sa nu o poata tine minte. De exemlu daca esti nascuta pe 3.06. 1998 iti poti scrie in parola data de nastere incepaund de la sfarsit, adica: 8991603...sigur nu va tine minte parola.
O zi buna!