| blackbird000 a întrebat:

Cum le-ati spune parintilor vostri de un 3?

Răspuns Câştigător
| madycumada a răspuns:

Daca te intreaba cum a fost la scoala ii zici : pai am facut aia si aia si aia. si am luat un 3 dar. si bagi ceva de bine laughing.

5 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

La cina, sau itntr-un alt momnet prist, spune-le. Daca iei note bune, vor trece destul de repede peste asta. Dar daca iei note proaste de obicei... HAC!

| blackbird000 explică (pentru acinorev):

De obicei nu iau note atat de proaste, ma invart de la nota 8, dar asta a fost un accident, profesoara mea e cam isterica si s-a uitat in caietul mau m-a intrebat cum ma cheama si mi-a pus 3, ma rog nu cred ca ar trebui sa le spun intr-un moment prost, ar fi si mai nervosi...

| Buffulete a răspuns:

Eu prima data as spune doar unuia dintre parinti, care e mai bland si ar intelege apoi acela sa ii spuna si celulilat si daca aman2 sunt severi le-as spune direct si mi-as cere scuze! funda?

| William a răspuns:

''Mama, tata i-am zis la profa ca e urata si mi-a dat 3''.

| IItequillaII a răspuns:

Pai de Revelion cand s-au ciocnit paharele le-am spus ca am luat un 3 la mate, dar erau prea fericiti sa mai reactioneze. Spunele si tu ca ai luat 3 cand sunt ei in toane bune.Succes!