| Radioactive23 a întrebat:

Ati regretat vreodata o decizie pe care ati luat-o sau o fapta pe care ati facut-o? spre exemplu?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut!
Da, normal orice om regretă ceva la un momendat.
Dar depinde de situatie happy
Pa! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A gresi e omeneste, nu te omoara nimeni, te omori tu cu regretulwinking daca intelegi ce vreau sa zic

| motan444 a răspuns:

Da normal toata lumea greseste

| Syela a răspuns:

Vreodata doar? Cam tot timpu mi se intampla sa iau o decizie si apoi sa regret(unele mai importante altele mai putin importante). De exemplu acum 2 saptamani prietenii m-au chemat la disco si nu m-am dus ca cica nu aveam chef, dar mai tarziu mi-a venit chefu si am regretat ca nu m-am dus si eu.(asta mi se intampla foarte des)laughing