| Anutza_9378 a întrebat:

Ati simtit vreodata ca ati facut ceva ce ati regretat mai tarziu? daca da ce? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA!crying
M-am despartit de iubitul meu si a doua zi a flirtat unu cu mine. un mr mai exact.
Ei doi erau cu adevarat diferiti mai ales ca noul iubit avea o influenta negativa si ma certam cu toti, luam lumea la mistochatterbox chestii care nu le faceam cu fostul care acum slava domnului e actualul.

Imi pare enorm de mult ca am fost cu ala chiar si 2 saptamani pentru ca. la naiba! Din cauza mea a lesinat mama sad. Certuri, raspunsuri rautacioase, fumam in fata ei, tipam si tot felul de chestii... veneam la 12 acasa si orele le terminam la 5-6 deci.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu am o greseala pe care am s-o repet la infinit.Nu ascult.Aud perfect tot ce zic toti dar nu ascult decat extrem de rarthinking Prefer sa imi indrept atentia spre un caine sau spre un copac decat spre cel de langa mineI don't want to see

| Bacemi a răspuns:

Desigur. Am gresit de multe ori. Cea mai mare greseala a mea este ca ezit mereu. Sunt prea temator si nu indraznesc sa '' iau taurul de coarne ''.

| Petronela a răspuns:

Da, regret ca m-am despartit de iubit.