| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut ce sexy e Connecter?

11 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Mda,foarte...

| Nolkyz a răspuns:

Eh, cu totii stim ca doar glumesti laughing

| Konata a răspuns:

In primul rand e Connect -r nu connecter
In al doilea rand nu cred ca este o afirmatie potrivita pentru acest site. Ce vrem sa spunem ''da, am vazut''?
Foloseste acest site pentru a pune intrebari utile, nu pentru a te baga inn seama aiurea sad. Succes pe viitor!

| Felys a răspuns:

E mai putin gretos ca inainte dar nici vorba de sexy

| TheStory a răspuns:

Tu ai vazut ca pasarile zboara?
Era o intrebare mai buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si cu ce te putem ajuta la aceaste afirmatie?! Stii macar scopul acestui site?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu puteai sa dezbati aceasta tema cu prietenele tale? Trebuia musai sa pui intrebarea asta pe TPU? Foloseste TPU-ul, cand ai probleme ''serioase'', sau cand vrei sa faci o statistica, sau cand vrei sa afli mai multe despre un anumit lucru.

Răspuns utilizator avertizat
| AcHollism a răspuns:

Nu.Vreau sa-l scuip intre ochi de tigan stropsit ce e.

| radupopa a răspuns:

Nu te mai prosti si pune intrebari utile!

| ChalkOutline a răspuns:

Nu.